služby/interiéry

Interiéry

Kámen do interiéru patří, a to nejen pro svůj neobyčejný vzhled. V našem kamenictví pro vás umíme na míru vyrobit kuchyňské pracovní desky, obklady stěn, dlažby, krbové římsy a mnoho dalších prvků pro vnitřní prostory. Všechny jsou odolné, snadno udržovatelné, s láskou poctivě vyrobené a nesmírně krásné.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Záruka je u nás až 15 let

Své práci věříme, a proto se vám nebojíme nabídnout rozšířenou záruku. Pro více informací nás kontaktujte.

Kámen vybíráme osobně

Jezdíme osobně vybírat kámen k našim dodavatelům, abychom si byli jisti, že vám poskytujeme opravdu poctivou kvalitu.

Nabízíme pozáruční servis

Naši odborníci se postarají o to, aby vaše kamenné výrobky byly v nejlepším stavu, a to po celou dobu jejich životnosti.
Interiéry

Kuchyně

Designové, funkční a trvalé

Unikátní kamenná pracovní deska dodá vaší kuchyni elegantní vzhled. Kámen je však vhodnou volbou i z mnoha dalších důvodů, jako jsou jednoduchá údržba, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Kámen je zároveň ve srovnání s jinými používanými materiály také o poznání hygieničtější variantou. Zde se můžete podívat, jak to s kamenem v kuchyni umíme.

Exteriéry

Koupelny

Dokonalý vzhled bez kompromisu

Nahlédněte s námi, co všechno dokážeme s kamenem v koupelně vykouzlit. Kamenná deska dodá prostoru kolem umyvadla luxusní dojem, velkoformátové obklady dopřejí stěnám čistý vzhled s minimálním množstvím spár a z vaší koupelny se rázem stanou vaše privátní útulné lázně.

Interiéry

Pozáruční servis

Jako nové i po letech

Záleží nám na tom, aby vám kámen sloužil opravdu celý život, a proto vám rádi poskytujeme servis a opravy i po letech užívání. Na materiál vám u nás garantujeme doživotní záruku, na prvky mechanické povahy se vztahuje záruka 15 let. Kontaktujte nás a my vašim kamenným komponentům navrátíme krásu i funkčnost.

Naše práce

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Interiéry

Obklady a dlažby

Kamenné obklady a dlažby jsou skvělým způsobem, jak dodat vašim interiérům eleganci, luxus a jedinečnou atmosféru. Kamenné obklady a dlažby jsou dostupné v široké škále materiálů, vzorů a barev, takže si můžete vybrat obklady a dlažby, které budou perfektně ladit s vaším stylem.

Další interiérové prvky

Dopřejte svému domovu něco navíc

Každá domácnost si zasluhuje kousek osobitosti. Kamenné krbové římsy, překrásné přírodně vzorované dlažby, parapety či obklady vizuálně ucelí vnitřní prostory. Kámen se umí aklimatizovat na teplotu okolního prostředí a dotvářet tak přívětivost a vřelost vašeho domova.

Jak pracujeme?

  • Zkonzultujeme
  • Naměříme a vyrobíme
  • Dovezeme a instalujeme
  • Nabídneme pozáruční servis

Co chcete zkrášlit kamenem?

Rádi si vyslechneme vaše přání, poradíme vám s výběrem kamene a společně najdeme ideální řešení.
Děkujeme! Vaše zpráva byla přijata!
Je nám líto, při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Prosím zkuste to znovu.
Neradi píšete? Zavolejte nám: +420 724 252 440
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.